Další Meeting Point se uskuteční v rámci strojírenského veletrhu v Brně

5. 9. 2018 | Zdroj:

Hledáte odpovědi na otázky související s působením vaší firmy na zahraničních trzích? Nechcete utrácet za náhodné kontakty a zbytečné cesty? Zeptejte se specialistů na zahraniční trhy. Poraďte se o svých plánovaných exportních aktivitách s řediteli zahraničních kanceláří na tradiční akci Meeting Point , která se bude konat při 60. Mezinárodním strojírenském veletrhu.

Zahraniční specialisté agentury dlouhodobě působí přímo v teritoriích, znají aktuální dění na tamních trzích, exportní příležitosti, obchodní podmínky, zvyklosti, jazyk i kontakty. Exportérům pomáhají otevírat více dveří než by přineslo individuální snažení v neznámém prostředí. Pomohou s výběrem vhodných teritorií pro váš výrobek nebo službu, s nalezením obchodních partnerů, zhodnotí reálné šance na úspěch a doporučí, jak nejlépe postupovat.

Využijte možnosti osobního setkání a seznamte se se specifiky různých trhů, kde působí.  

Meeting point se uskuteční 2. října 2018
Místo konání: Brněnské výstaviště, Kongresové centrum, sál A


Zda je právě váš obor činnosti perspektivní pro vybraný zahraniční trh, můžete snadno zjistit na www.czechtrade.cz. U profilu každé zahraniční kanceláře jsou uvedené obory perspektivní pro danou zemi.

Konzultace bude poskytovat i Klientské centrum pro export, které je společnou aktivitou MPO, MZV a . Firmám nabízí služby Jednotné zahraniční sítě ve více než devadesáti zemích světa.

Délka jedné konzultace je 30 minut. Maximální počet konzultací pro jednu firmu je 5.

Účast na akci je zdarma, ale je nutná předchozí rezervacePřihlašujte se na stránkách .


Pro rezervaci přesných termínů individuálních konzultací vás budou pracovníci agentury kontaktovat. Vzhledem k velkému zájmu o konzultace se neváhejte přihlásit co nejdříve!

Tisknout Vaše hodnocení:

Související články

Diskuse k článku

+ Nový příspěvek