Exportní příležitosti

V této části najdete aktuální on-line databáze zahraničních poptávek, investičních příležitostí, zahraničních tendrů a projektů či databázi zahraničních nabídek služeb českým firmám. Databáze jsou spravovány agenturou .

 • Zahraniční poptávky

  On-line databáze aktuálních zahraničních poptávek. Zdrojem jsou zast. úřady ČR v zahraničí, zahr. kanceláře , přímé požadavky firem a další zdroje. Databázi zpracovává agentura .

 • Zahraniční projekty a tendry

  On-line databáze obsahuje aktuální zahraniční projekty a tendry, zdrojem jsou zahraniční databáze, zastupitelské úřady ČR v zahraničí, zahraniční kanceláře . Databázi zpracovává agentura .

 • Zahraniční investiční příležitosti

  On-line databáze investičních příležitostí. Zdrojem informací jsou zastupitelské úřady ČR v zahraničí, zahraniční kanceláře a další zdroje. Určena firmám, které se rozhodly pro přímé investice či akvizice v zahraničí.

 • Databáze zahraničních nabídek

  On-line databáze obsahuje aktuální zahraniční nabídky služeb a produktů českým firmám. Zdrojem jsou zast. úřady ČR v zahraničí, zahr. kanceláře a nabídky firem vložené pomocí on-line formuláře.

Mapa oborových příležitostí

Exportní příležitosti filtrované podle oborového či teritoriálního členění. Mapa a databáze je výsledkem analýzy, jež identifikuje perspektivní obory na zahraničních trzích vhodné pro české podnikatele. Mapa oborových příležitostí je zpracovávána MZV ve spolupráci s a MPO.

 

Exportní příležitosti e-mailem – služba denně

Nepropásněte svou příležitost! Objednejte si službu „ denně“ a budete pravidelně zdarma e-mailem informováni o exportních příležitostech ze zahraničí, které odpovídají výrobnímu nebo obchodnímu profilu Vaší firmy.