Služby pro exportéry

Najdete zde informační rozcestník, který českým podnikatelům poskytuje potřebné údaje ve snaze maximalizovat jejich úspěšné působení na zahraničních trzích. Dále portrét Klientského centra pro export, také průřezové informace k různým rozhodovacím a procesním fázím exportních případů a rovněž trochu inspirace.

 • Služby pro exportéry krok za krokem (ZPE)

  Strukturovaný přehled služeb proexportních institucí rozdělený podle Vašich potřeb a konkrétních exportních aktivit. Cílem je pomoci maximalizovat úspěšné působení českých podnikatelů na zahraničních trzích.

 • Klientské centrum pro export

  Centrum nabízí konzultace exportních a investičních záměrů. Prostřednictvím Jednotné zahraniční sítě ZÚ ČR a zahraničních kanceláří zprostředkovává služby ve více než 90 zemích. (www.ProPodnikatele.cz/kce)

 • Příběhy úspěšných exportérů

  Jako inspiraci pro české podnikatele jsme připravili portréty úspěšných českých firem, které se dokázaly prosadit i na náročných zahraničních trzích.

 • Manuál exportéra

  Průřezové informace k různým rozhodovacím a procesním fázím exportních případů: výběr vhodného trhu k podnikání, volba dodacích a platebních podmínek, formy přepravy zboží, apod.

Příběhy úspěšných exportérů ve videích